פרויקט חדש בהקמה: ישורון 28, הוד השרון. לפרטים נוספים כנסו לפרויקטים בשיווק.     פרויקט חדש בהקמה: "מגדיאלה" - רחוב אשכול פינת הרצל, הוד-השרון.     
מידן מאמרים וכתבות

דירה חדשה בהוד השרון

רכישת דירה חדשה בהוד השרון

Alternate Text

 

יותר ויותר אנשים מגלים לאחרונה את הוד השרון –הפנינה הירוקה של דרום השרון. ואכן, הוד השרון גדלה באופן משמעותי מדי שנה וזאת הודות לבנייה של דירות חדשות רבות במגוון פרויקטים ברחבי העיר. חברת מידן, עם ניסיונה האדיר בבניית פרויקטים רבים באזור, מאפשרת גם לכם לרכוש דירה חדשה בהוד השרון ולהעלות את רמת החיים.

 

כמעט כל אחד מאיתנו חי בניגודים שונים: אנחנו רוצים אווירה כפרית אבל גם לגור בעיר הגדולה. רוצים להתרחק מהכרך אבל שבויים בידי כל הדברים הטובים שיש לאותו הכרך להציע לנו. קניית דירה חדשה בהוד השרון הינה המענה המתבקש כמעט לכל הניגודים הללו. מגורים בהוד השרון מאפשרים חיים שלווים באווירה כפרית רגועה אך בנגישות גבוהה כמעט לכל אחד ממרכזי הפעילות החשובים בישראל – החל מתל אביב, בירת הכלכלה וחיי התרבות והלילה של מדינת ישראל, וכלה בשדה התעופה הנמצא ממש במרחק נסיעה קצרה מהוד השרון. לא בכדי הפכה אם כן רכישתה של דירה חדשה באזור למשאת נפשם של זוגות צעירים ומשפחות רבות.

 

דירות חדשות בהוד השרון – כי 50 אלף תושבים אינם טועים

 

מדהים לגלות כיצד הוד השרון, המועצה המקומית הקטנה אשר כללה בעבר רק 4 מושבות, הפכה לרבות השנים לעיר בפני עצמה בה גרים דרך קבע כ- 50 אלף אזרחים הנהנים מרמת חיים גבוהה ביותר. דירות חדשות בהוד השרון נבנות כל העת בפרויקטים רבים ברחבי העיר ו- "נחטפות" במהירות הבזק ע"י כל מי שמזהה את הפוטנציאל העצום של עיר מופלאה זו.  

 

אם גם אתם מחפשים דירה חדשה בהוד השרון, בררו על הפרויקטים של חברת מידן הידועים בסטנדרטים הגבוהים ובמיקומים הטובים ביותר.

 

הוד השרון היא אחד המקומות הבודדים בישראל היכולים להציע למתגוררים בהן גם חיים בסביבה כפרית פסטורלית, בין כרי דשא, שטחים ירוקים ומבנים ובתים בסגנון כפרי וגם קרבה לערים הגדולות בישראל, שהן גם הלב והמרכז הכלכלי שלה. המיקום הנפלא של הדירות החדשות ברמת השרון מבטיח לגרים בהן איכות חיים ברמה הגבוהה ביותר במקום הטוב ביותר. מזג האוויר הנוח במשך רוב ימות השנה, אוויר צלול שאיננו אופייני לערים הגדולות והשקט המבורך הופכים את רמת השרון למקום הטוב ביותר לגדל ולחנך בו ילדים. רבים הבינו את הדבר, ולפיכך הפכו דירות חדשות בהוד השרון למבוקשות, וכל הסימנים מראים שהביקוש הזה לא יצטמצם בקרוב.

 

חברת מידן הינה חברת בנייה ותיקה, הפועלת בשוק הבתים הפרטיים בהוד השרון כבר למעלה משלושים שנה. המומחים של החברה מבינים את הרצונות והצרכים של ציבור רוכשי הדירות והבתים הפרטיים בהוד השרון ונותנת מענה הולם לדרישות המוצדקות לאיכות ולרמה של הבנייה. קניית דירה חדשה בהוד השרון מחברת מידן מבטיח איכות חיים ברמה אחת מעל כולם.

 

 

לפרטים נוספים:

09-7417389

meidan6@bezeqint.net

 

 

מידן - חברת בנייה